Bestyrelse i TIK Bueskydning

Bestyrelsen i klubben bliver sammensat og/eller justeret årligt i forbindelse med generalforsamlingen. Nogle bestyrelsesmedlemmer er valgt for ét og andre for to år.

 NavnAdresseTelefone-mail
FormandRoy S. HansenKai Lippmanns Alle 9
2791 Dragør
+4520753661

formand@tikbue.dk
KassererAnette BerrigOle Rømers Vej 39
2630 Taastrup
+4530549660kasserer@tikbue.dk
BestyrelsesmedlemCarsten Dam-HansenGærdesangervej 20
2630 Taastrup
+4530321339carsten@tikbue.dk
Flemming JørgensenSpurvevej 18
2600 Glostrup
+4526295791flemming_j@tikbue.dk
Flemming MogensenKærmindevej 23
2630 Taastrup
+4523393551flemming_m@tikbue.dk
Henrik LindboeBirkevang 52
2830 Virum
+4520277451henrik_l@tikbue.dk
Lone Annbritt JacobsenFrøhaven 21
2630 Taastrup
+4561798915lone@tikbue.dk
Niels Høg Henriksen Lærkemosen 16
2670 Greve
+4521535801niels_h@tikbue.dk
Susanne BrendstrupHindbærvænget 3
3630 Jægerspris
+4530778493susanne_b@tikbue.dk
SuppleantFranck DietrichSaksen C1,3,2
2630 Taastrup
+4526528737franck_d@tikbue.dk
Peter StaudtTroldkærvej 37
2610 Rødovre
+4520205602peter_s@tikbue.dk
RevisorKarsten WeikopVinkelvej 25
2630 Taastrup
+4526160606karsten@tikbue.dk
Søren SönnichsenLøvtoften 16
2630 Taastrup
+4553520693soren_s@tikbue.dk
Revisor SupplantSanne RahbekMølleager 126
2640 Hedehusene
+4530603509sanne@tikbue.dk

(Opdateret den 28. februar 2019)